Product Details
Brand Name: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1 Set
Price: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Port: |
Shanghai/Ningbo |
Transport Package: |
FCL |
Tie Bar Distance: |
300-700 Mm |
Transport: |
Express, Air |
Size: |
According To Customer Drawing |
Blades Material: |
9CrSi Or SKD-11 |
Material: |
PP / PS / PE |
Electric Power: |
15-75 KW |
Port: |
Shanghai/Ningbo |
Transport Package: |
FCL |
Tie Bar Distance: |
300-700 Mm |
Transport: |
Express, Air |
Size: |
According To Customer Drawing |
Blades Material: |
9CrSi Or SKD-11 |
Material: |
PP / PS / PE |
Electric Power: |
15-75 KW |
| Specification | Value |
|---|---|
| Injection Rate | 123 g/s |
| Ejector Force | 70 kN |
| Electric Power Range | 15-75 KW |
| Compressor Configuration | 1-2 Pieces |
| Machine Length | 127mm |
| Injection Weight | 1608g |
| Detail | Information |
|---|---|
| Brand & Model | Haijiang HJF-780 |
| Certifications | ISO9001, CE Certified |
| Manufacturing Origin | Ningbo, China |
| Minimum Order Quantity | 1 Set |
| Price | 100,000 USD |
| Supply Capacity | 300 Sets per Month |
| Delivery Time | 35 Days |
| Payment Terms | TT, LC, DP |
| Shipping Ports | Shanghai or Ningbo |